Скинути

Про проект

Karifood Рекомендує — це «кишеньковий довідник» ресторанів, кав’ярень, барів та стріт-фудів України та всього світу — найсмачніших і гідних уваги, на думку авторів блогу Karifood.

Список абсолютно і повністю суб’єктивний, ми рекомендуємо тільки ті заклади, де їли і пили самі, де нам було добре, смачно і комфортно, де гостям раді, а шеф і поварська команда усвідомлюють, що вони роблять і навіщо.

Karifood Рекомендує не претендує на звання якогось ресторанного рейтингу або повного каталогу закладів столиці, регіону, країни. Тут зібрані тільки ті місця, які ми, поклавши руку на серце, порадили б відвідати кожному, хто зупинить нас на вулиці і запитає: — Де мені смачно поїсти?

Так, у всіх цих місцях ми були, їли, пили. Так, ми розуміємо, що «смачно» — поняття відносне, але рекомендовані нами заклади, як ми вважаємо, заслуговують на увагу і старанну роботу виделками.

Так, список закладів на Karifood Рекомендує оновлюється постійно, і якщо з якихось причин рекомендоване нами місце здає свої позиції, перестає бути смачним і гостинним, або взагалі перестає існувати, ми видаляємо його зі сторінок сайту.

Ні, ресторан, кафе, бар, кав’ярня не можуть купити собі місце в списку закладів на цьому сайті.

img_4876